Kursy dla firm z native speakerem

Kursy dla firm – Korporacyjny angielski – Lekcje specjalistyczne dostosowanie

Oferuję profesjonalne kursy i szkolenia z języka angielskiego ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego dla klientów prywatnych, instytucjonalnych i korporacyjnych.

Kursy dla Firm.

Ucz się angielskiego od wykwalifikowanego Native Speakera! Nazywam się Piers Midwinter i od ponad piętnastu lat moją pasją i powołaniem jest dzielenie się tym co potrafię, co wiem i w czym się specjalizuję. Pomagam innym w rozwijaniu się i odkrywaniu własnych zainteresowań, zdobywaniu pewności w wyrażaniu siebie w języku angielskim oraz prowokuję do kreatywnego i niestandardowego myślenia, które może pomóc podczas poszukiwania zatrudnienia na lokalnym rynku pracy, jak i za granicą. Posiadam wysokie kwalifikacje i doświadczenie, które ciągle poszerzam i rozwijam. Zdobyłem dyplom na University College London w zakresie nauczania IT, posiadam uprawnienia CELTA do nauczania języka angielskiego oraz kwalifikacje TOEIC uprawniające do przeprowadzania egzaminów językowych. Regularnie uczestniczę w konferencjach metodycznych i szkoleniach, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami i innowacjami w nauczaniu. Mam dwa certyfikaty Google (HTML5 i Digital garaż)

Obecnie, pracuję na uniwersytecie w Niemczech, gdzie jeden dzień w tygodniu wykładam Business English (Angielski w Biznesie) dla studentów czwartego i piątego roku studiów magisterskich. Ponadto, prowadzę kursy Business English (Angielski w Biznesie) dla firm w Województwie Opolskim, które oferuje moja firma Best Language. Uczę również dzieci w szkole podstawowej, które przygotowują się do certyfikowanych egzaminów językowych. Mam to szczęście i zaszczyt uczyć ludzi w każdym wieku – bo nigdy nie jest za późno na zdobywanie wiedzy i poszerzanie swoich horyzontów.

Oferuję kursy indywidualne, konwersacje na tematy dopasowane do potrzeb klienta, zajęcia grupowe, kursy na terenie przedsiębiorstw oraz lekcje online. Na prośbę, przygotowuję program zajęć o wybranej tematyce, m.in. język specjalistyczny, IT, BEC, finanse, logistyka, prawo gospodarcze, księgowość, itp.

Kluczem do sukcesu jest wybranie odpowiedniego programu i formy zajęć. Wspólnie z klientem opracowujemy program idealnie dostosowany do potrzeb i realizujemy go na wszystkich poziomach nauczania (od poziomu podstawowego po zaawansowany).

Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń, napisz. Zawsze jestem gotowy pomóc!

Proszę przeczytaj również, dlaczego powinieneś uczyć się angielskiego z native speakerem w opolu Angielskiego Opole

Summary
Event
kursy angielski i korepetycje
Location
Best Language, Reymonta 1/12,Opole,Opolskie-45-065
Starting on
September 1, 2018
Ending on
06/24/2019
Description
Kursy dla firm. Oferujemy profesjonalne szkolenia z języka angielskiego. Professional company courses that meet the needs of your firm