Angielskiego Opole. Język angielski z native speakerem.

Angielskiego Opole…

Native speaker języka angielskiego to osoba, która wychowała się w kraju, w którym obowiązującym językiem jest angielski, np. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii. Dzięki temu, że angielski jest jego językiem ojczystym, nie ma problemów w porozumiewaniu się nim, zna praktyczne zwroty językowe i może zaciekawić uczniów anegdotami dotyczącymi kultury i społeczeństwa swojego kraju. Pod względem nauki języka, zaletą native speakera jest to, że nie rozumie języka polskiego i rozmawiać z nim należy wyłącznie w języku angielskim.

Forma nauki z native speakerem zależy od wymagań ucznia. Native speakerzy prowadzą grupy zajęciowe w szkołach językowych, udzielają prywatnych korepetycji i oferują konwersacje. Spotkania z native speakerem mogą odbywać się w szkolnej klasie, w domu lub w Best Language.

Czy warto korzystać z usług native speakera?
Dobry native speaker pomoże uczniowi przełamać barierę językową i „zmusi” do praktycznego wykorzystania zdobytych umiejętności. Regularne konwersacje z native speakerem sprawią, że uczeń nabierze pewności w posługiwaniu się obcym językiem, a jego wypowiedzi nabiorą płynności. Niewątpliwą zaletą współpracy z native speakerem jest jego oryginalny akcent i znajomość języka angielskiego. Warto poświęcić swój czas na parę spotkań z native speakerem, choćby dlatego, by przyzwyczaić się do nowego akcentu, np. przed planowanym wyjazdem za granicę.

Wielokrotnie powtarzająca się opinią na temat nauki angielskiego z native speakerami jest to, że wykazują się większą charyzmą, niż lektorzy polscy. W przypadku nastolatków posiadających podstawową znajomość języka angielskiego, zajęcia z native speakerem mogą zmotywować ich do nauki i rozbudzić na nowo chęć poznania obcej kultury.

Wszystkim tym, którzy chcą poprawić swoje umiejętności konwersacji w obcym języku, polecamy spotkania z native speakerem!

Angielskiego Opole
Możesz uczyć się języka angielskiego w Opolu z przyjaznym native speakerem i wykwalifikowanym nauczycielem

Summary
angielskiego
Service Type
angielskiego
Provider Name
Best Language,
Reymonta 1/12,Opole,Opolskie-45-065,
Telephone No.883047684
Area
Opole
Description
Możesz uczyć się języka angielskiego w Opolu z przyjaznym native speakerem i wykwalifikowanym nauczycielem