Kursy dla firm

Kursy dla Firm. Oferuję profesjonalne kursy i szkolenia z języka angielskiego ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego dla klientów prywatnych, instytucjonalnych i korporacyjnych.

Kursy dla Firm.

Ucz się angielskiego od wykwalifikowanego Native Speakera! Nazywam się Piers Midwinter i od ponad piętnastu lat moją pasją i powołaniem jest dzielenie się tym co potrafię, co wiem i w czym się specjalizuję. Pomagam innym w rozwijaniu się i odkrywaniu własnych zainteresowań, zdobywaniu pewności w wyrażaniu siebie w języku angielskim oraz prowokuję do kreatywnego i niestandardowego myślenia, które może pomóc podczas poszukiwania zatrudnienia na lokalnym rynku pracy, jak i za granicą. Posiadam wysokie kwalifikacje i doświadczenie, które ciągle poszerzam i rozwijam. Zdobyłem dyplom na University College London w zakresie nauczania IT, posiadam uprawnienia CELTA do nauczania języka angielskiego oraz kwalifikacje TOEIC uprawniające do przeprowadzania egzaminów językowych. Regularnie uczestniczę w konferencjach metodycznych i szkoleniach, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami i innowacjami w nauczaniu. Mam dwa certyfikaty Google (HTML5 i Digital garaż)

Obecnie, pracuję na uniwersytecie w Niemczech, gdzie jeden dzień w tygodniu wykładam Business English (Angielski w Biznesie) dla studentów czwartego i piątego roku studiów magisterskich. Ponadto, prowadzę kursy Business English (Angielski w Biznesie) dla firm w Województwie Opolskim, które oferuje moja firma Best Language. Uczę również dzieci w szkole podstawowej, które przygotowują się do certyfikowanych egzaminów językowych. Mam to szczęście i zaszczyt uczyć ludzi w każdym wieku – bo nigdy nie jest za późno na zdobywanie wiedzy i poszerzanie swoich horyzontów.

Oferuję kursy indywidualne, konwersacje na tematy dopasowane do potrzeb klienta, zajęcia grupowe, kursy na terenie przedsiębiorstw oraz lekcje online. Na prośbę, przygotowuję program zajęć o wybranej tematyce, m.in. język specjalistyczny, IT, BEC, finanse, logistyka, prawo gospodarcze, księgowość, itp.

Kluczem do sukcesu jest wybranie odpowiedniego programu i formy zajęć. Wspólnie z klientem opracowujemy program idealnie dostosowany do potrzeb i realizujemy go na wszystkich poziomach nauczania (od poziomu podstawowego po zaawansowany).

Jeśli jestem zainteresowany – zadzwoń, napisz. Zawsze jestem gotowy pomóc!

Kursy dla firm

Angielski dla lotnictwa, prawniczy język angielski, angielski dla administracji, język łowiecki angielski, informatyczny język angielski, techniczny język angielski, angielski dla nieruchomości, medyczny język angielski, angielski dla nieruchomości, język angielski dla turystyki I gastronomii, język angielski w logistyce, angielski dla zarządzania zasobami ludzkimi, angielski dla finansów i bankowości, Przygotowanie do matury z języka angielskiego (podstawowej i rozszerzonej; ustnej i pisemnej, Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego, Kursy (od poziomu podstawowego po zaawansowany, Zajęcia indywidualne dostosowane do potrzeb kursanta, Konwersacje w języku angielskim, Korepetycje z języka angielskiego, Przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia, Pomoc przy wypracowaniach z języka angielskiego, Pomagamy w każdym problemie językowym: stylistyczna jak również gramatyczna, kursy angielski i korepetycje

Kursy dla firm. Tailor-made courses for you in Opolskie
Kursy dla firm. Oferujemy profesjonalne szkolenia z języka angielskiego. Professional company courses that meet the needs of your firm
Starts: 09/01/2016 08:00 am
Ends: 06/24/2017
Duration: 23 hours:
Konsularna 1/34
Opole
45-089
PL
Piers Midwinter

Piers Midwinter

Director and teacher at Best Language
Piers Midwinter. I am friendly Native English Speaking Teacher. I organise highly professional Business English Courses for companies in the Opolskie region. I am employed to teach Business English by TU Dresden to teach Masters students. Kursy Angielski w Biznesie. Angielski Szkoła Językowa. ICT. Best Language School Opole. Online.
Piers Midwinter
Piers Midwinter
Piers Midwinter

Latest posts by Piers Midwinter (see all)

Piers Midwinter
Piers Midwinter. I am friendly Native English Speaking Teacher. I organise highly professional Business English Courses for companies in the Opolskie region. I am employed to teach Business English by TU Dresden to teach Masters students. Kursy Angielski w Biznesie. Angielski Szkoła Językowa. ICT. Online. Angielski w Biznesie Opole. Company name: Best Language Piers Midwinter Regon: 161579995

Comments are closed.